City Dance

City Dance Studio
City Dance Studio
Tutvustus
City Dance Studio on tantsu- ja treeningstuudio, mis on mõeldud eranditult igale naisele, sõltumata vanusest, vormist ning suurusest!

Stuudio suurimaks uhkuseks on Pole Dance ehk postitants, mis kujutab endast tantsukunsti, spordi, koreograafia ja akrobaatika unikaalset sünteesi.

See on stiil, kus Sinu partneriks ja võimlemisvahendiks on post, mille ümber tantsitakse ning millel sooritatakse erinevaid elemente ja akrobaatikatrikke.

Tantsutehnika täiustamises on piiramatutes kogustes võimalusi, mille keerukuse tase sõltub tantsija ettevalmistuse ja treenituse määrast. Jõu ja aeroobsete harjutuste kooslus ning liigutuste mitmekülgsus annab võimaluse nautida kaasahaaravat, rütmilist ja efektiivset tantsulist treeningut.
Samuti on stuudios võimalus tegeleda rühmatrennidega.

City Dance Studios ahvatlevad Sind kaks avarat tantsu- ja treeningstuudiot, tantsupostidega stuudio, mugavad duširuumid ja saun.
Tunniplaaniga saad lähemalt tutvuda läbi bronn.ee ja seal leia. Estonian Federation Academy Air Power Athletics (City Dance Studio) City Dance - koht, kus aktiivne treenimine toimub lõbusalt ja elamusterohkelt!

Напишите нам

Call Now
MAP