09.12.2016

Treenerite tutvustus

Valentina Lumet

Meie Pea treener - Valentina Lumet

Pole dance, Pole tricks ja Exotic pole dance Peatreener. 

Sinu tõeline naiselikkuse ning sensuaalsuse kordinaator!
Liikumist olen armastanud väikesest peale.
Küll ronida puu otsas, köitel rippuda või lihtsalt ringi joosta.
Veidi vanemas eas jätkasin oma liikumis-harrastus-armastusega juba spordiklubides, kus ühtlasi laiendasin oma silmaringi kõiksuguste treeningalade osas.
Tunnistan, mind on alati vaimustanud kaasahaarav ja energiline treenerite töö!

Avastasin oma elu suurima harrastuse, täiesti uue kire ning vaieldamatult erilise treenimisstiili - POLE DANCE/FITNESS. Tegemist ei ole pelgalt tantsimisoskusega, vaid palju- palju enamaga!
Siin on oluline kõik - tugevus, painduvus, julgus, hasart, loomingulisus, kannatlikus, nõudlikkus, jätkusuutlikkus ning loomulikult positiivsus!
Pole Dance kompab läbi kõiki neid omadusi ja väga põhjalikult. Mis põhiline, Pole Dance ei nõua kelleltki liiga paljut, ta on võrdväärne kõigi suhtes. 
Alati õiglane - annab täpselt niipalju tagasi, kui palju oled nõus oma poolt andma.
Oma oskusi ja teadmisi olen täiendanud erinevate Pole Dance Fitness asjatundjate-treenerite käe all, seda nii Eestis kui Saksamaal ning Venemaal.
Osalenud mitmetel workshoppidel, mida on läbi viinud erinavad treenerid Iirimaalt, Venemaalt, Soomest, ning Rootsist.

Anastassia Ermakova

ANASTASSIA ERMAKOVA Räägin veidi endast. 11-aastasena hakkasin tegelema kergejõustikuga spordiklubis „Kalev“ ning tegelesin sellega 16. eluaastani. Minu esimene treener oli Olga Kovaljova, seejärel tema abikaasa Ivan Kovaljov. Kui sain 16-aastaseks alustasin võrkpalli treeningutega. Minu treeneriks oli Aleksandr Tsuhnenkov spordiklubis „TEFA“. Samuti mängisin mitu aastat võrkpalli „KIILI“ naiskonnas. Jätkan harrastajana võrkpallitreeningutega tänaseni. 22-aastasena hakkas mind huvitama postiakrobaatika spordisuund ning mõned aastad hiljem ka erinevate suunitlustega rühmatreeningud. Minu saavutused: 23.03.2014 lõpetasin spordiklubis «Sparta»«Kulturismi – ja fitnesstreenerite erialase koolituse» 3-4 tasemel 17.11.2014. aastal osalesin 2 workshopil Henrikka Roo eestvedamisel «Pole Dance & Tricks for beginners» 02.05.2015 –03.05.2015 külastasin inspireerivat ja põnevat Mihhail Prõgunovi personaaltreeningute temaatilist kursust. 03.05.2015. aastal osalesin huvitavates «Cats» stuudio poolt läbi viidud töötubades (kolm professionaalset juhendajat Pihkvast: Radik Tagirov, Aljona Tagirova ja Alina Trofimova. Workshopi teemadeks olid Pole dance Sport & Pole dance exotic) 2015-nda aasta mais osalesin võistlustel Pihkvas «Pole Art for begginers «NA VQSOTE» 4 koht. Veebruaris 2016 a. külastasin õhuakrobaatika workshopi Konstantin Kosoveci juhendamisel. 2016. aasta oktoobri lõpus sündis mul tütar Anna ja nüüdseks olen aktiivne ema. Otsustasin uue aasta alguses taastada oma füüsilist vormi ning jätkata enese arendamist spordis. Alates 2017. aasta aprillikuust ootan nii vanu kui ka uusi kliente, et jätkata ühiselt arenemist postiakrobaatika alal.

Kristina

Postitantsu treener alates 2016 august, postitantsuga tegelenud 3,5 aastat. Eluaegne spordisõltlane, raske on nimetada spordiala mida proovinud ei ole. Kooliajal tegelesin edukalt seitsmevõistlusega, hiljem pikamaa jooksu ja squashiga, 2014 aastal alustasin postitantsuga. Samuti oman kogemust aeroobsete rühmatreeningute läbiviimises. Olen osalenud erinevatel workshop'idel ja  juhendanud edukalt erinevate võistluskavade ja nn combode väljatöötamist.

Kohtumiseni trennis!

 

 

 

 

 

 

 

Olga Grabovskaja

Rühmatreeningute treener

 

 

 

 

 

 

 

 

Veronika Granjova

Lubage tutvustada! Meie Pilates
Rühmatreeningute treener Veronka Granjova

* Tallinna Ülikool (Filoloogia teaduskond)
* EOK aeroobikatreeneri 1 taseme kutsekvalifikatsion
* VAF ( Vene Aeroobika Federation)
* Litsenseeritud Pilatusetreener
* EEVL – Koolitused
* FAF – Koolitused
* Litsenseeritud bodyArti treener
* Europa Workshopid
Treenid: Pilates on treening, mis sobilik nii tervetele kui ka tervisemuredega inimestele. Pilatese harjutused suurendavad painduvust, jõudu ja kontrolli keha üle. Algselt oligi tehnika nimeks „kontroloogia“ ehk õpetus, kuidas oma keha täiuslikult kontrollida. Trennis keskendutakse keha tugeva jõukeskme arendamisele ja lülisamba tasakaalu viimisele. Treeningu aluseks on õige hingamine ning kere süvalihaste treening.

Kadi Valgma

Lubage tutvustada - meie rühmatreeningute treener Kadi Valgma !

 • DEEPWORK, bodyART, ladyfit, step dance bodytone jne.
 • Helsingi Teatriakadeemia, diplom BA tantsu alal G.Otsa nim.
 • Tallinna Muusikakool, klaveri eriala 2012.a. bodyART instruktori litsents ja järgnevatel aastatel lisakoolitused 2015.a. deepWORK intstruktori litsents ja lisakoolitused.
 • Täiendkoolitused ja workshopid aeroobika ja tantsualaselt Eestis, Soomes, Rootsis, Norras ja Itaalias läbi 23 aasta.
 • Sama pikk treenerikarjäär Eestis, hõlmates pea kõiki Tallinnas aegade jooksul tegutsenud spordiklubisid ja olles esimese aeroobikapääsukesena selle ala tekkimise kaasloojaks.
 • Koostööd teinud teatriga „ Varius“ nii tantsija ja koreograafina, lavalise liikumise õppejõu ja treenerina ametis olnud mitmetes 90-te moekoolides.
 • Treeneri elukutse oli loomulik valik olles jõudnud arusaamisele liikumise vajalikkusest ja möödapääsmatusest oma elus.
 • Alguses läbi tantsuarmastuse avastades lavakunsti, sealt tagasipöördumises nö. igapäevaellu jagama oma teadmisi-oskusi ümbritseva maailmaga, kuni 4 aastat tagasi kohtusin workshopil deepWORKiga.
 • Selles treeningus ühinesid kõik minu soovid ja ootused ühele ideaalsele treeningtunnile.
 • Edasi avastasin bodyARTi maailma, mis täiustas mu „ kohalejõudmist“ veelgi.
 • Nüüd soovingi oma kogemusi teistele jagades tuua inimesi tagasi iseenda juurde ja aidata neil leida üles see tõeline MINA läbi parima body&mind koosluse.

City mama

 

???? Привет, поздравляем тебя с пополнением!

????????????Если ты беременная и активная, то приглашаем тебя на тренировки в City Dance Studio, по адресу Uus-Tatari 25/Veereni 13, Tallinn

????????????С мая 2018 года вторник/пятница в 10:30-–11:30

Что же тебя ждёт на тренировке?

????????????Разминка 10 мин
????????????Основная часть тренировки 20 мин
????????????Растяжка 15 мин
????????????Полный Релакс в розовом гамаке 15 мин
????????????ТАКЖЕ тренер расскажет тебе о грудном вскармливании ????

О тренере:
????????С 10 лет занимается спортом
????????С 23.03.2014 тренер по шестовой акробатике
????????С октября 2016 мама замечательной дочки
????????С октября 2017 консультант по грудному вскармливанию
????????С 2018 года член не коммерческой организации SIET.
Siet - http://urlid.ru/bbkw

Что с собой брать на тренировку?
????Хорошее настроение!
????Воду
????Если хотите после принять душ, то полотенце и тапочки
????Удобная спортивная одежда, рекомендую кроссовки (но это не обязательно)

???? Пробное занятие 5 евро!
???? Стоимость разового занятия - 12 евро
???? Абонемент на 4 раза в месяц 38 евро
???? Абонемент на 8 раз в месяц 50 евро

* С абонементом студии можно посещать любые тренировки в City Dance Studio в течении 30 календарных дней. Рекомендуем по вторникам в 12:00-13:00 Pilates

Обратная связь:
Анастасия Ермакова
☎️+327 56 566 351 Viber
WhatssApp - https://api.whatsapp.com/send?phone=37256566351 ????citymamatallinn@gmail.com ???? Uus-Tatari/Veereni 13, Tallinn
???? Бесплатная парковка

❗️Кол-во мест ограничено!
Т.к. всего 8 гамаков.
????Регистрация ОБЯЗАТЕЛЬНА по ссылке - http://urlid.ru/bbkx

???? Карта проезда - http://urlid.ru/bbku
До встречи в City Dance Studio

Call Now
MAP